Hakkımızda

Kuruluş Yılı: 2007
Genel Müdürlük: İstanbul, Türkiye

Nordic Travel Istanbul’un  2007 yılında Yağız Nuri SAMANCI tarafından kurulması Türk turizminin özellikle Norveç ve İsveç gibi İskandinav ülkelerinde tanıtımında önemli bir kilometre taşı olmuştur. Nordic Travel Istanbul kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi ve yurtdışı organize seyahat sektöründe kalite misyonuna sahip olmuştur.

Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Nordic Travel Istanbul 'da son beş yıldır "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. Memnuniyet oranını yapılan müşteri anketlerinde % 98'lere ulaştırılmıştır. 
Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Nordic Travel Istanbul 'da çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Şirket Unvanı: Samancı Yöneyman Turizm Seyehat Acentalığı Tic Ltd Şti 

Vergi Dairesi ve Numarası: Bakırköy V.D., 742 039 82 83

Ticaret Sicil No: 636958 

Sermayesi: 50.000 TL

Merkez: Osmaniye Mahallesi, Kireçocağıyolu Sokak, No:9, İlker Sitesi, A-Blok, D:23, Bakırköy- Istanbul

TURSAB: A-5809

Yagiz SAMANCI

Nordic Travel Istanbul kurucusu ve sahibi.

İletişim: jagge@nordictravelistanbul.com

 

 

Seda SAMANCI

İletişim: seda@nordictravelistanbul.com

 

 

Hakan SAMANCI

.

İletişim: hakan@nordictravelistanbul.com

 

 

    2007- 2021 Nordic Travel Istanbul all rights reserved.